גרניט פורצלן דמוי אבן

גרניט פורצלן

למה לבחור שיש גרניט פורצלן מבית MATERIA

גרניט פורצלן הוא חומר פופולרי מאוד לשימוש בעיצוב הבית, המטבח והאמבטיה. הוא עשוי מתערובת של חול, חימר, מינרלים ואבן, ומועבד בטמפרטורות גבוהות מאוד. כתוצאה מכך, גרניט פורצלן הוא חומר עמיד מאוד בפני שחיקה, כתמים, חום וקור. הוא גם קל לניקוי ומחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

גרניט פורצלן זמין במגוון רחב של גדלים, צורות וצבעים. הוא יכול לשמש למגוון רחב של יישומים, כולל ריצוף, חיפוי קירות, משטחי עבודה, גרילים ועוד.

זהו חומר מצוין גם לחיצון הבית. הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר, והוא יכול לשמש לריצוף, חיפוי קירות ועוד. גרניט פורצלן גם מגיע במגוון רחב של צבעים, כך שניתן ליצור מראה מעוצב ומקורי לחיצון הבית.

חברת MATERIA מתמחה בשילוב השיש בעיצובי פנים וחוץ הבית.

גרניט פורצלן דמוי אבן - מדרגות

איך לבחור שיש גרניט פורצלן?

כאשר בוחרים שיש גרניט פורצלן לבית, ישנם מספר דברים שיש לקחת בחשבון כגון: גודל וצורת החדר, צבע וטקסטורה, עמידות בפני כתמים ונזקי מים, ריהוט ואטמוספירת החלל אותו אתם מעצבים.

קחו בחשבון את סגנון העיצוב של החדר. אם אתם מעצבים חדר בסגנון מודרני, תוכלו לבחור גרניט פורצלן בגוונים נקיים ומודרניים. אם אתם מעצבים חדר בסגנון כפרי, תוכלו לבחור גרניט פורצלן בגוונים חמים ונעימים.

קחו בחשבון את צבע הקירות והריהוט. חשוב לבחור גרניט פורצלן בצבע המשלים לצבע הקירות והריהוט. אם הקירות והריהוט בצבע בהיר, תוכלו לבחור גרניט פורצלן בגוון כהה. אם הקירות והריהוט בצבע כהה, תוכלו לבחור גרניט פורצלן בגוון בהיר.

קחו בחשבון את התאורה בחדר. התאורה בחדר יכולה להשפיע מאוד על מראה הגרניט פורצלן. אם החדר מואר היטב, תוכלו לבחור גרניט פורצלן בגוונים בהירים. אם החדר מואר בחושך, תוכלו לבחור גרניט פורצלן בגוונים כהים.

גרניט פורצלן למטבח - שולחן
בחרו את ה-MATERIA שלכם לתכנון וייעוץ ראשוני השאירו פרטים

    image-form
    וואטסאפ חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני