ריצוף גרניט פורצלן

שיש למטבח

משטחי גרניט פורצלן למטבח

משטחי MATERIA משחזרים בצורה מדויקת את האלגנטיות של השיש, את הטבעיות של החומר ואת העיצוב העכשווי של בטון, עץ ומתכות. גודל הלוחות אידיאלי לעיצוב כל סוג של משטח.

תכונות טכניות חדשניות

הטכנולוגיה פורצת הדרך משתמשת בחומרי הגלם הטובים ביותר. הגמישות המדהימה של משטחי MATERIA מביאה בשורה בתחום משטחי העבודה במטבח: הם אקולוגיים, עמידים בפני פגיעות, שברים, ספיגות חומרים, זעזועים תרמיים ושוק תרמי. הם עמידים בפני כימיקלים, עמידים בפני כלור וקלים לניקוי. יישום טכנולוגיות הייצור החדשניות מייצר תכונות שהופכות את משטחי MATERIA למשטחי העבודה העמידים ביותר שנראו עד כה למטבחים. משטח שעובד בשבילכם.

שיש אפור למטבח

מגוון רחב של משטחים שונים

ההיצע העיצובי של MATERIA מייצר קטלוג נרחב של משטחים הזמינים בגימורים ובעוביים שונים. באפשרותכם לבחור את סוג הגימור (מבריק, טבעי או סופט), וכמו כן את עובי המשטח (6 מ”מ, 12 מ”מ ו-20 מ”מ). הטקסטורות השונות מאפשרות יצירתיות עיצובית ויצירת מראה ייחודי לכל מטבח וחלל.

הבחירה ב-MATERIA

MATERIA הוא חומר בעל ביצועים טכניים גבוהים. בזכות טכנולוגיית הייצור המתקדמת, משטחי Materia הינם בעלי עמידות גבוהה המאפשרת חוויית עבודה במטבח ללא מגבלות: קלים מאוד לניקוי, לא יספגו כתמי אוכל/תבלינים, עמידים לשריטות ולא תחששו להניח עליהם כלי חם שיצא מהתנור או ירד מן הכיריים. משטחי Materia שומרים על המראה החדש והטקסטורה הייחודית, גם לאחר שנים של שימוש (25 שנות אחריות).

שיש עם קווים
MARBLE IN YOUR KITCHEN

פרויקטים המשלבים שיש למטבח

שיש הוא חומר פופולרי מאוד לעיצוב מטבחים. הוא נחשב לאיכותי, עמיד, יפה וקל לניקוי. כשמשלבים שיש בעיצוב המטבח, חשוב לקחת בחשבון את הגודל של המטבח, את הסגנון העיצובי שלו ואת הצבעים האחרים שנמצאים בו. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון פרויקטים שלנו שמשלבים שיש למטבח.

בחרו את ה-MATERIA שלכם לתכנון וייעוץ ראשוני השאירו פרטים

    image-form
    וואטסאפ חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני